Jdi na obsah Jdi na menu
 


HOROSKOPY NA ROK 2007

Beran (21.3.-20.4.)
Příznivým obdobím budete procházet především v první polovině roku 2007. Tehdy se otevřou vaše největší příležitosti k vzestupu pracovnímu i společenskému a vaše nezdolná a permanentně tryskající energie najde své náležité uplatnění.

Pro vaše dlouhodobější vztahy budou nejdůležitější především jarní měsíce, kdy můžete potkat toho pravého, případně vstoupit do šťastného manželství. Od května do začátku podzimu budete nuceni se spokojit už jen s menšími, dílčími úspěchy. Úkoly si tehdy dávejte jen takové, které vás nebudou stát příliš mnoho energie a síly a raději odpočívejte a udělejte také něco pro své zdraví. V posledním měsících roku se nejspíše nevyhnete většímu či menšímu napětí v citových vztazích či nepříjemným střetům v zaměstnání. V tomto období se vynasnažte včas tlumit svoji netrpělivost, která by mohla v nepříznivých dnech snadno gradovat až k nekontrolovatelným záchvatům hněvu. Podstatou Vašeho slunečního znamení je silná vůle, jistě proto i v náročnějších údobích roku 2007 uhájíte vše, co si v jeho příznivých dnech vydobudete.


Býk (21.4.-20.5.)
Březen, duben a květen jsou měsíce, kdy se vám v roce 2007 bude dařit nejlépe.Vaše znamení čerpá svoji sílu ze země; na jaře, kdy rostliny čerpají svými kořeny sílu z půdy, rostou a rozkvétají, opřete se i vy o své vlastní kořeny - o svou práci, citové zázemí, zdatnou fyzickou podstatu a léta utvářený charakter - a rozvinete se do krásy. Tehdy ukážete druhým, co všechno ve vás dřímá, co umíte a co jste už v životě dokázali a budete upřímně oceněni a obdivováni. V lednu a únoru se budou střídat úspěchy s neúspěchy, nejméně se vám bude dařit v měsíci červnu. Nebudete-li příliš nároční, prázdniny a léto si však užijete ke své spokojenosti. V tu dobu v klidu odpočívejte a rekreujte se, vždyť dovolená tu není proto, abyste doháněli, co jste v práci nestihli. Načerpáte-li z letního slunce dostatek energie a klidu, určitě překonáte i nevlídné podzimní měsíce. Říjen a listopad pro vás budou díky stále se zkracujícím dnům a pochmurnému počasí depresivní a obtížné. V adventním čase, se k vám však vrátí harmonie, soulad ve vztazích a pocit štěstí.


Blíženci (21.5.-21.6.)
Začátek roku 2007 k vám přijde ve znamení štěstí a osobního i pracovního zdaru. Dařit se vám bude vše, do čeho se pustíte. Od února do poloviny dubna pak nastane čas pro úspěch spíše mírný. Jste rádi mezi lidmi a máte spoustu známých. Přátelství a citové vztahy se vám však mohou začít jaksi komplikovat - rozehrajete nejspíš více citových či komunikačních her než dokážete zvládnout. Vše se však začne v dobré obracet již od poloviny dubna, a květen vám přinese nejkrásnější dny tohoto roku, včetně příznivých finančních a citových zvratů. Nepřekračujte však své možnosti. Přeroste-li vám úspěch přes hlavu, mohli byste pak po celé léto (zejména v srpnu) řešit problémy, jak se s ním vyrovnat. V srpnu se zvýší váš sklon k nervozitě, která vám ve větší či menší míře přetrvá až do začátku října. Po celý podzim a také v prosinci očekávejte běžné střídání dobrých a horších dnů. Svou obratností a pohotovostí dokážete nakonec zvládnout téměř každou situaci. Koncem roku pravděpodobně zařadíte rok 2007 mezi příznivá životní období.Rak (22.6.-22.7.)
První polovina roku vám přinese jen mírné úspěchy a drobná ocenění. To vám nebude pravděpodobně stačit k úplné spokojenosti a vaše snění o něčem, co by mohlo být a není a míra sebevědomí a ctižádosti se budou poněkud rozcházet s realitou. Zkrotíte-li tyto své velké představy a požadavky, pochopíte, že se vám vede velmi dobře. Mnohé nepříjemnosti si můžete způsobit tehdy, když nezkrotíte svoji pýchu. Od úspěchu k úspěchu budete kráčet v červenci a srpnu. Tehdy se urovnají vaše citové vztahy, se kterými jste si v předchozím půlroce někdy až příliš zahrávali. „Léto budiž pochváleno,“ jsou slova, která budou určitě naplněna. Po zbytek roku si jistě rádi zachováte svůj vnitřní klid a rovnováhu. Největším nepřítelem bude pro vás na podzim a před Vánocemi celkem neopodstatněná nervozita. Snažte se vyhnout hádkám, neobviňujte ze svých nepříjemných pocitů druhé. Sáhněte raději do zásob své dobré nálady, spolehněte se na osvědčené přátele a na svoji rodinu. Najdete tak optimismus a sílu projít i tímto těžším obdobím bez větších nehod a ztrát.


Lev (23.7.-22.8.)
Vaším nejšťastnějším a nejúspěšnějším obdobím roku 2007 se stanou bezesporu měsíce květen a srpen. A také únor - ten ovšem jen pod podmínkou, že se nebudete nekonečně přeceňovat a nepustíte se do něčeho, co je daleko nad vaše síly. Pro vaše city a vztahy bude velice důležitý měsíc červen, kdy vám hvězdy přinesou jedinečnou příležitost potkat svého osudového partnera nebo alespoň zažít lásku, jakou jste ještě nepoznali. V červenci začnete více přemýšlet nad city, které jste v červnu hluboce prožívali a rozhodovat se, jak je zařadit do svého žebříčku hodnot a do života vůbec. Srpen pro vás není doba vhodná pro dovolenou, ale pro práci, kde můžete získat rozhodující vliv, který v září nejspíše ještě posílíte. Od začátku října až do konce roku se díky své otevřenosti a pravděpodobně i lehkomyslnosti můžete dostat do jakýchsi sporů s okolím. I když kritiku přijímáte jen neradi a velmi těžko, bude pro vás tentokrát lepší ji nejen vyslechnout, ale také se nad ní zamyslet. Pomůže vám vyhnout se mnohým budoucím problémům a nepříjemnostem.


Panna (25.8.-22.9.)
Druhá polovina roku bude pro vás šťastná a úspěšná a snadno vám vynahradí i jisté nepříjemnosti, které vás v jeho první polovině nejspíše neminou. V lednu, únoru a březnu se budete mnohdy cítit nerozhodní a nejistí, a to především v zaměstnání a v oblasti tržních vztahů vůbec. Nervozita a určitě napětí bude komplikovat také vaše vztahy s vám blízkými osobami. V dubnu se odvážně přesunete do opačného extrému a budete mít snahu se naopak až příliš přeceňovat - po období nerozhodnosti se budete rozhodovat rychle, avšak ne vždy správně. Již v květnu však nastane obrat k lepšímu a od června vám už všechno půjde přímo skvěle. Léto na vás svými slunečními paprsky zaťuká plné optimismu, lásky a pochopení. Příjemnou předpověď vám hvězdy přinášejí i pro období od poloviny září do poloviny listopadu a také pro druhou polovinu prosince. Čas drobných nepříjemností na počátku září a na konci listopadu určitě dokážete snadno překonat a zrekapitulujete-li pak o Vánocích uplynulý rok, jistě si s dobrým pocitem pomyslíte, že se vám vydařil.


Váhy (23.9.-22.10.)
Nejúspěšnější období roku 2007 vám nadělí měsíc srpen. Přinese vám nejen ocenění vaší minulé práce a jistý finanční zisk, ale především harmonii a vyrovnanost, kterou budete po zbytek tohoto roku spíše hledat než nalézat. Přízeň hvězd je v roce 2007 nakloněna především vaší práci, jejímu praktickému uplatnění a vašim finančním a společenským úspěchům. Vaše city však budou po většinu roku poměrně rozkolísané, nevyrovnané a zdá se i komplikované. Neustálé napětí, které bude přítomné ve vašich vztazích, může začít dříve či později vstupovat i do dalších oblastí vašeho života. Bude pro vás velmi těžké si v momentálních vztazích udělat alespoň trochu jasno, ale přesto se o to alespoň pokuste. Prospěje to nejen vaší přítomnosti, ale kladně to ovlivní i vaši dlouhodobou budoucnost. Rozhodovat se v citech - správně „vyvažovat“ - bude tak pro vás v tomto roce permanentní a náročný úkol. Pokud se vám ho podaří zdárně vyřešit, k pracovním úspěchům roku 2007 budete moci přičíst i úspěchy citové.


Štír (23.10.-22.11.)
Neobyčejně příznivé a plodné období vám přinese druhá polovina roku 2007. Příznivé hvězdné konstelace začnou uplatňovat svůj vliv už v měsíci květnu, aby po červnové přestávce pokračovaly v podstatě nepřetržitě až do Vánoc. V pracovním kolektivu i v rodině se dočkáte přízně i uznání, a to především díky své schopnosti vyniknout nad všeobecný průměr. Příznivá konstelace planety lásky Venuše vám přinese mnoho něžných citů, tolerance a pochopení, které u vás brzy vyústí v dlouhodobý pocit „obyčejného“ lidského štěstí. V první polovině tohoto roku se vám však asi nebude dařit tak, jak byste si představovali. Vaše plány budou předbíhat realitu, a budete-li své představy a vize považovat za skutečnost, snadno se dostanete do nepříjemných problémů se svým okolím. Zkuste slevit z hloubky svého předvídání a poznání, praktické výsledky se pak rychleji dostaví - ne každý totiž přemýšlí o podstatě problémů tak vášnivě jako vy. Říká se, že trpělivost přináší růže. Přibrzdíte-li v prvním půlroce, v tom druhém se jich určitě dočkáte.


Střelec (22.11.-21.12)
Optimisticky a skvěle naladěni do roku 2007 nejen vstoupíte, ale dobrou náladu si uchováte i v jeho průběhu. A snad neméně spokojení, úspěšní a šťastní budete i na samém jeho konci - v listopadu a v prosinci, kdy posbíráte výsledky své smysluplné práce, směřující daleko za hranice všednosti a průměru. Většina roku bude pro vás právě ve znamení práce, mnohdy si budete říkat, že její ovoce nezraje pro vás, nezřídka budete váhat i chybovat. Nedejte se však odradit pochybováním lidí, neproměňte svoji víru v daleké obzory za každodenní rutinu. To, co chcete dokázat, nakonec dokážete. Výsledek však nepřijde hned a snadno, budete o něj muset hodně bojovat. Dobře se vám bude dařit i v osobním životě, a jak by ne, když váš optimismus je tak nakažlivý. V lásce a vztazích nebude zřejmě vždycky všechno zcela ideální, vy s tím však počítáte. Znáte zkrátka svůj životní cíl, ke kterému směřujete, a pro který přejdete třeba celý svět. A hvězdy nad vámi drží ochrannou ruku.


Kozoroh (22.12.-20.1.)
Měsícem nejhezčích zážitků, praktického uplatnění osobních kvalit a úspěchem završených snů, a současně i dobou sběru plodů vašeho celoročního snažení bude prosinec, doba kdy Slunce opět vstoupí do vašeho zvířetníkového znamení. Ocenění získáte především díky vaší vytrvalosti a více než svědomitému plnění každodenních povinností. Dalšími neméně úspěšnými měsíci, kdy se vám zdárně podaří začít či dokončit každou věc do které se pustíte, bude srpen a říjen. V roce 2007 však nepůjde jenom o práci.V srpnu vaše pracovní ambice zatlačí do pozadí nečekaná síla vašich emocí a citů, a půjde samozřejmě o lásku. Červenec se zdá být ideální dobou pro příjemnou dovolenou strávenou cestováním. S četnými problémy se budete muset pravděpodobně vypořádávat v květnu, pro mnohé Kozorohy může být tento měsíc bohužel až krizový. Po vyřešení nastalých těžkostí se však před vámi otevře druhá polovina roku, pro vás mnohem příznivější, než byla ta první, a také naděje na úspěšné závěrečné vyúčtování, které vyzní jednoznačně ve váš prospěch.


Vodnář (21.1.-19.2)
Ve skvělé formě, originálně a neopakovatelně vás zastihne začátek roku 2007. Vrhnete-li se vší silou do prosazování svých vizí, určitě se vám podaří přesvědčit druhé o jejich významu a uplatnit v praxi. Od začátku ledna až do druhé třetiny února bude pro vás v tomto směru každá příležitost otevřená. Po všech stránkách příjemné období budete prožívat i koncem března a téměř po celý duben. Pěknými dny vás někdy až překvapí květen a září. Letní romantiky si však bohužel asi příliš neužijete, komplikace, a to především v oblasti vztahů, vás očekávají právě v  nejteplejším období tohoto roku. Po klidném a příjemně stráveném září vás přivítá chladnými a deštivými dny podzim plný rozporů a osobní nespokojenosti. Nosnost vašich vizí a ideálů vás však dříve či později přenese téměř přes všechny aktuální problémy. V souvislosti s respektem, který získáte na počátku roku, můžete snadno a definitivně překonat i nepříjemnosti, které vás mohou potkat na jeho sklonku.


Ryby (20.2.-20.3.)
V prvních třech měsících roku 2007 se stanou vašimi věrnými společníky jindy vrtkavá paní Štěstěna a mnohdy nespolehlivý pan Úspěch. Vaše instinktivní chápání skutečnosti najde nejen své příznivce, ale i skvělé praktické uplatnění. Je také velmi pravděpodobné, že najdete i lásku, o které sníte a po které toužíte. Prvotní však bude vaše uplatnění v práci a přiměřená finanční stabilita. Příjemné doznívání tohoto čtvrtletí budete vnímat až do konce června, kdy si můžete užívat dobrého pocitu z nedávno dosažených výsledků. V této době se však nenuťte do ničeho, co by mohlo překonat vaše síly, vyžadovalo velkou pečlivost či pevnou vůli. Léto vám pak přinese jisté napětí v oblasti vašeho milostného života, nedorozumění mohou nastat také v zaměstnání. I přicházející podzim vám přinese jakousi možnost určité životní komplikace. Příznivé dny konce října a listopadu však zaženou vaše chmury, a úplně jako z pohádky bude prosinec, kdy váš život dostane opět lesk, bude plný radosti, pohody a krásy - a vy budete zase jednou opravdu šťastní.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

miluje mne

(tamara, 11. 12. 2015 23:23)

miluje mne